Yhteystiedot

OLKA, Kolmiosairaala
Haartmaninkatu 4, Helsinki
Postiosoite: PL 340, 00029 HUS

Sähköposti: olka@hus.fi
Puhelin: 050 3753914
 
Facebook-sivu #OLKAtoiminta

 

Minna Söderlund, sijainen 1.2.2017 alk. Anni Muhonen
OLKA koordinaattori, HUS
anni.muhonen@hus.fi / olka@hus.fi 
050 3753914
Ota yhteyttä: teemapäivävaraukset

ano_pieni.jpg 

Aino Yrjänä
asiantuntija, Vertaistalo l Terveyskylä.fi
OLKA-hanke, EJY ry
aino.yrjana@ejy.fi / vertaistalo@terveyskyla.fi
050 382 7711

Johanna Pikkarainen_small.jpg

Johanna Pikkarainen, sijainen 1.8.2017 alk. Petra Saarinen
Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori
OLKA-hanke, EJY ry
petra.saarinen@ejy.fi / olka@ejy.fi
050 381 7722


 


Katarina Pajamaa

Asiantuntija, osastoyhteistyön käynnistäminen
OLKA-hanke, EJY ry
katarina.pajamaa@ejy.fi
050 348 5301


Jussi Sorsimo
Kehitysasiantuntija
OLKA-hanke, EJY ry
jussi.sorsimo@ejy.fi
040 056 1040

Tarja Nordman_small.jpg 

Tarja Nordman
projektipäällikkö
OLKA-toiminta, HUS
tarja.nordman@hus.fi
040 732 3444
Anu Toija_small.jpg Anu Toija
projektipäällikkö
OLKA-hanke, EJY ry
anu.toija@ejy.fi
050 381 5511

​ ​​​